Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[inne] Jest możliwe, że jakiś hacker w Smite odblokował sam za darmo wszystkich bogów ?


VNM1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No, ze wchodzi w smite ma 1lvl i nagle pomimo ze pokazuje ze zablokowane on nimi moze grac ? Co ? Mozliwe ? Fajnie gdyby jakis hacker cos takiego zrobil i udostepnil za 10zl sms xD

Opublikowano

no własnie... 25zł bym dał.. ale25? to kosztuje a euro na nasze to 4coś więc pozdro ;/

Opublikowano

Czasami są przeceny bogów ja np kupiła Ao Kuang'a za prawie 1700 favorów.

W sumie nawet jeżeli ktoś zrobiłby takiego hacka to zapewne po kilku minutach dostałbyś bana na wszystkie powiązane konta (przynajmniej tak było z ostatnim hackiem którego wymyślił jakiś użytkownik).

Opublikowano

To lepiej za 24dolary kupić beta special. Są wszyscy bieżący Bogowie.

 

Bieżący bogowie i następni którzy będą :D Więc to jest dobra sprawa. Moim zdaniem warto, bo tak 1-3 bogami to tak trochę nudno.

Opublikowano

rzeczywiście potanieli wszyscy... Wszyscy tyle samo ... Musze nabijać specjalnie 11lvl by kupić Hel .. Pozdro..

Opublikowano

nikt nie potaniał. ao i hebo i odin i vamana od dawna tyle kosztowali a mieli inni teraz byc na przecenie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...